ZA KLUBOVE IZ KLADOVA MRŠAV FUDBALSKI VIKEND

638

U 28. kolu zone Istok fudbaleri Brodoremonta igrali su nerešeno 2:2 sa Jedinstvom iz Pirota. Mrežu gostiju zatresli su Nikola Čokanjelović u 3. i Dragiša Petrović u 23. minutu, međutim to nije bilo dovoljno da se savladaju borbeni Piroćanci koji su stigli do remija zahvaljujući golovima dvostrukog strelca Jovana Đorđevića.

„Brodari“ su mogli do pobede, ali u 40. minutu nisu realizovali penal, jer je golman Jedinstva Bojan Đorđević pročitao nameru Ivana Živanovića i odbio loptu u polje. Na
gostovanju u Babušnici Đerdap je izgubio 2:1 od domaće Lužnice, strelac Darijan Mihajlović. U 26. kolu Borske okružne lige bez bodova je ostao Ključ posle poraza 4:2 od Sloge u Kobišnici. U prvim utakmicama doigravanja za prvaka OFL Kladovo zabeleženi su sledeći rezultati: Lokomotiva-Mala Vrbica 1:4, Rtkovo-Egeta 2:1. Revanš susreti su na programu u nedelju 30. maja u Maloj Vrbici i Brzoj Palanci od 17 sati. Finalna utakmica baraža igraće se na Gradskom stadionu u Kladovu 6. juna.